Urządzamy idealną garderobę

Osobne pomieszczenie przeznaczone na garderobę to marzenie wielu osób. Większość z nas musi zadowolić się zwykłą szafą. Jeśli jednak masz możliwość, żeby wygospodarować taką przestrzeń zrób to koniecznie! Garderoba niezwykle ułatwia życie, pozwala zachować porządek w ubraniach. Dzięki odpowiedniemu przechowywaniu odzież będzie dłużej w świetnym stanie. Garderoba to też miejsce, w którym możesz przechowywać swoje torebki, wyjściowe buty i biżuterię. Tutaj możesz też chować sezonowe ubrania, których nie nosisz. Garderoba ma właściwie same zalety. Jednak żeby była wygodna w użytkowaniu trzeba ją odpowiednio urządzić!

Garderoba i jasne kolory

Jak urządzić idealną garderobę? Garderoba jest najczęściej dość małym pomieszczeniem. W związku z tym warto zastosować w niej jasne kolory, które dadzą poczucie przestrzeni. Najlepszym wyborem będzie biel, ale doskonale sprawdzą się także jasne odcienie szarości, beż czy pastele. Kolor zależy od twoich osobistych preferencji, ale my stawiamy na biel. Białe ściany są świetnym tłem dla kolorowych ubrań.

Garderoba i światło

Twoja garderoba ma okno? Doskonale! Światło dzienne sprawi, że ubrania będą doskonale się prezentować. Jeśli nie masz tego szczęścia i twoja garderoba nie posiada okna – postaw na dobrej jakości lampy. Duża jasna lampa będzie świetnym rozwiązaniem. W garderobie dobrze sprawdzą się też lampki halogenowe o neutralnej temperaturze światła. Dzięki takim rozwiązaniom nawet w środku nocy będziesz dokładnie widzieć co na siebie zakładasz!

Garderoba i białe meble

W garderobie najlepiej sprawdzą się proste białe meble, które nie przytłoczą pomieszczenia. Podstawą garderoby są półki, szuflady oraz rury do wieszania ubrań. Możesz także zdecydować się na niewielką komodę. Dodatkowym wyposażeniem może być duże lustro, stylowe krzesło czy fantazyjna lampa.

Aby twoja garderoba była harmonijna warto kupić wieszaki w jednym kolorze i rodzaju. Dzięki temu ubrania będą prezentować się znakomicie. Garderoba w białych kolorach, z dużym lustrem w fantazyjnej ramie to nasze małe marzenie!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *